R portál

Pôvodná stránka

old.slovakrug­by.sk

Generálny partner

Partneri


Obrázok z galérie.

Finálna nominácia SR na zápas proti ČR U20

Ako sme pred pár dňami avizovali Slovenská reprezentácia v rugby XV odohrá na jeseň zaujímavé prípravné stretnutie proti mladíkom ČR do dvadsať rokov. Pôjde o historický prvý vzájomný zápas v ére… (viac)

Obrázok z galérie.

Širšia nominácia na zápas Česko U20 - Slovensko

Po minulotýždňovom prípravnom zápase našej seniorskej reprezentácie XV proti RC Zlín sa fanúšikovia Slovenského rugby môžu tešiť na ďalší zaujímavý duel. Takisto sa odohrá za riekou Moravou no tento… (viac)

Obrázok z galérie.

Prípravný zápas RC Zlín - Slovensko XV

Slovenská mužská reprezentácia započala svoju prípravu na nadchádzajúcu sezónu. Uplynulú sobotu nám bolo cťou, že sme mohli participovať na oslavách 75. výročia založenia RC Zlín. Vyvrcholením osláv… (viac)

Obrázok z galérie.

Pracovné stretnutie so zástupcami klubov + Otvorené sústredenie mužov SR XV

Vedenie Slovenskej rugbyovej únie pozýva zástupcov všetkých klubov na Slovensku na pracovné stretnutie. Dátum: 30.08.2019 Miesto: Zlín (miesto sa určí neskôr) Zraz: 20:00 Potvrdenie účasti… (viac)

Obrázok z galérie.

Report z ME 7´s mužov v Belehrade 2019

//"V dané chvíli jsme dosáhli maximum možného..."// ...říká trenér mužské sedmičkové reprezentace Pavel Lištvan po návratu z ME 7´s Conference 1 v Bělehradě v Srbsku, kdy takto zhodnotil 14.místo… (viac)

Obrázok z galérie.

Finálna nominácia žien na ME 7´s v Záhrebe

Finálna nominácia reprezentácie žien v rugby 7´s na nadchádzajúce Majstrovstvá Európy Rugby Europe Conference. Nominácia: Magda Mužíková, Sophia Kanátová, Nikola Navarová, Radana Sládková,… (viac)

Obrázok z galérie.

Nominácia žien na nadchádzajúce ME 7´s v Záhrebe

Reprezentační tréneri oznámili širšiu nomináciu na blížiace sa RE Women 7s Conference v Záhrebe. Nominované hráčky: Magda Mužíkova, Sophia Kanátová, Nikola Navarová, Lucia Ťažká, Iveta… (viac)

Obrázok z galérie.

Príprava 7´s reprezentácie SR - širšia nominácia

V sobotu 25.5.2019 sa vypraví náš reprezentačný tím v rugby 7´s na prípravný turnaj do neďalekej Viedne pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy v Belehrade. Vyjadrenie trénera SR 7´s Pavla… (viac)

Obrázok z galérie.

Širšia nominácia na zápas Slovinsko - Slovensko

V sobotu 18. mája sa uskutoční kvalifikačný zápas mužskej reprezentácie SR v rugby XV. Do širšej nominácie SR sú zaradení nasledovní hráči: Roj: Aberle, Černohorský, Májovský, Fouillade, Levichev,… (viac)

Obrázok z galérie.

Hodnotenie zápasu Slovensko - Bulharsko

V sobotu 20.04.2019 mužská reprezentácia SR v rugby XV odohrala ďalší medzištátny zápas v rámci Rugby Europe Conference 2 South. Diváci na domácom štadióne v Piešťanoch boli hnacím motorom našich… (viac)

Obrázok z galérie.

Širšia nominácia Slovensko - Bulharsko

V sobotu 20. apríla sa uskutoční kvalifikačný zápas mužskej reprezentácie SR v rugby 15´s. Do širšej nominácie SR sú zaradení nasledovní hráči: Roj: Aberle, Černohorský, Májovský, Levichev,… (viac)

Obrázok z galérie.

Nominácia Slovensko - Srbsko

V sobotu 10.11.2018 o 14:00 naša mužská reprezentácia nastúpi v prvom domácom zápase v Piešťanoch proti výberu Srbska. Reprezentační tréneri Pavel Lištvan a Eduard Krützner ml. uzavreli nomináciu… (viac)

Obrázok z galérie.

Finálna nominácia Androrra - Slovensko

Už len 3 dni do medzinárodného zápasu Andorra - Slovensko! V sobotu 03.11.2018 o 17:00 naša seniorská reprezentácia v rugby 15´s odohrá svoj prvý zápas sezóny proti výberu Andorry v rámci Rugby… (viac)
«« 1 2 3 4 5 6 »»