R portál

Pôvodná stránka

old.slovakrug­by.sk

Generálny partner

Partneri


Obrázok z galérie.

Slovensko vs. Dragon

Príprava širšej reprezentácie sa tentokrát odohrala 12.2. proti extraligovému súperovi RC Dragon Brno, ktorý nás zaskočil dobrou, rýchlou, organizovanou hrou. Hralo sa 4 x 20 minút. Celkový… (viac)

Obrázok z galérie.

Slovenský výber 7's sa predstaví na turnaji vo Velkých Popovicích

Po tzv. Korona pauze sa Slovenský výber 7's predstaví na turnaji vo Velkých Popovicích. Turnaj 7's, na ktorom sa zúčastní celkovo 14 mužstiev, sa uskutoční počas víkendu 12.-13.6.2021. Nominácia:… (viac)

Obrázok z galérie.

Sústredenie mužskej reprezentácie 7's v Ostrave

Sezóna (snad) zacina. Vzhledem aspon k castecne moznosti sportovnich treninku se kona uvodni letosni sraz Slovenske reprezentace 7’s dne 8.5. v Ostrave. Bude to jednodenni sraz v souladu s platnymi… (viac)

Obrázok z galérie.

Víťazstvo na Brno 7´s International 2020

V nedeľu 6. septembra sa v Brne odohral už 6. ročník olympijského turnaja Brno 7´s International. Prestížneho podujatia, ktoré pravidelne organizuje RC Brno Bystrc, sa zúčastnilo celkovo desať tímov.… (viac)

Obrázok z galérie.

Nominácia na Brno 7´s International

V nedeľu 6.9.2020 sa v neďalekom Brne bude konať Medzinárodný turnaj v Rugby Sevens - Brno International rugby. Naša "sedmičková" reprezentácia sa vydá na ťaženie poza rieku Moravu v rámci… (viac)

Obrázok z galérie.

"Sedmičkové" reprezentácie na turnaji V4 v Budapešti

Akonáhle sa nám skončil Slovak Rugby Kemp 2020 tak tréneri a členovia realizačných tímov Slovenskej reprezentácie SR v 7´s rugby zahájili prípravu na sezónu 2020/21. V piatok 31.07.2020 sa… (viac)

Obrázok z galérie.

Širšia nominácia SR na jar 2020

Po úspešných regionálnych zrazoch v Bratislave a Piešťanoch pokračujeme ďalej. Slovenská reprezentácia mužov v rugby XV sa najbližšie v rámci prípravy na jarnú časť Rugby Europe Development skupiny… (viac)

Obrázok z galérie.

Nominácia na domácu odvetu Slovensko - Česko U20

Po napínavom prípravnom stretnutí, ktoré sme odohrali koncom septembra v Prahe proti Českým mladíkom nadviažeme na úspešnú spoluprácu s Českou ragbyovou úniou. Našim západných susedov sme recipročne… (viac)

Obrázok z galérie.

Report z prípravného zápasu ČR U20 - Slovensko

V sobotu 21.9.2019 naša mužská reprezentácia po prvý-krát v histórií nastúpila proti výberu Českej republiky U20. Jedná sa o prvý vzájomný zápas v ére samostatnosti oboch krajín. Zaujímavý súboj sa… (viac)

Obrázok z galérie.

Finálna nominácia SR na zápas proti ČR U20

Ako sme pred pár dňami avizovali Slovenská reprezentácia v rugby XV odohrá na jeseň zaujímavé prípravné stretnutie proti mladíkom ČR do dvadsať rokov. Pôjde o historický prvý vzájomný zápas v ére… (viac)

Obrázok z galérie.

Širšia nominácia na zápas Česko U20 - Slovensko

Po minulotýždňovom prípravnom zápase našej seniorskej reprezentácie XV proti RC Zlín sa fanúšikovia Slovenského rugby môžu tešiť na ďalší zaujímavý duel. Takisto sa odohrá za riekou Moravou no tento… (viac)

Obrázok z galérie.

Prípravný zápas RC Zlín - Slovensko XV

Slovenská mužská reprezentácia započala svoju prípravu na nadchádzajúcu sezónu. Uplynulú sobotu nám bolo cťou, že sme mohli participovať na oslavách 75. výročia založenia RC Zlín. Vyvrcholením osláv… (viac)

Obrázok z galérie.

Pracovné stretnutie so zástupcami klubov + Otvorené sústredenie mužov SR XV

Vedenie Slovenskej rugbyovej únie pozýva zástupcov všetkých klubov na Slovensku na pracovné stretnutie. Dátum: 30.08.2019 Miesto: Zlín (miesto sa určí neskôr) Zraz: 20:00 Potvrdenie účasti… (viac)
«« 1 2 3 4 5 6 »»